image

Bądz w TOP pozycjach w google.

Wypromuj swoją firmę, stronę internetową lub sklep internetowy. Skorzystaj z naszej usługi pozycjonowania. Posiadamy bogate doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych i sklepów internetowych.

Nasza oferta

Najważniejsze atuty naszej oferty:

- obniżenie kosztów, duże rabaty
- stała i ustalona maksymalna kwota inwestycji
- umowa efektu - opłaty są naliczane tylko i wyłącznie jeżeli Państwa strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google
- wszelkie zmiany związane z przystosowaniem Państwa strony pod kątem wyszukiwarek (m.in. optymalizacja kodu strony) wykonujemy nieodpłatnie
- umowa na czas określony

Internauci poszukując informacji na dany temat w wyszukiwarce Google, najczęściej przeglądają wyniki jedynie z pierwszej strony. Niezwykle ważne jest więc, aby Państwa strona internetowa pojawiała się na jak najwyższej pozycji pod słowami kluczowymi związanymi z profilem działalności Państwa firmy. Podjęcie współpracy z naszą firmą pozwoli na umieszczenie Państwa strony internetowej przed konkurencją przez co zwiększy się ilość jej odwiedzin.

Efekty

pix pix pix pix pix pix

Wycena, słowa kluczowe

Prosimy o przesłanie nam propozycji fraz, słów kluczowych. Zbadamy potencjał słów kluczowych a następnie zaproponujemy optymalne rozwiązanie cenowe.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami.
e-mail:
kontakt@pozycjonowanie-poznan.com.pl
tel. 512-911-109